Beksiński i diamenty – zobaczysz to nie tylko na aukcji

Sopocki Dom Aukcyjny – największa tego typu placówka w Polsce, rozwija swoją ofertę galeryjną. Mimo że wchodzące w jej skład przedmioty można kupić w każdej chwili bez licytowania, znajdują się tam niezwykle cenne i ciekawe zabytki Bbiżuteria, obrazy, ceramika, szkło, numizmaty.

W ofercie galeryjnej Sopockiego Domu Aukcyjnego znajdziemy takie cudeńka jak na przykład pierścionek z wielkim brylantem, sznury pereł i bursztynów, zegarek Rolexa, czy grafiki Franciszka Starowieyskiego i obrazy Jacka Malczewskiego. Ceny – od kilkuset złotych do ponad stu tysięcy. - Większość cen oscyluje w granicach kilku tysięcy złotych. Oferta stworzona została bowiem po to, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie i to niekoniecznie na aukcji – mówi Jacek Kucharski z Sopockiego Domu Aukcyjnego. – Mimo to staramy się tutaj umieszczać także bardzo mocne pozycje, takie jak na przykład obrazy Zdzisława Beksińskiego.

Kolekcja galeryjna ma wymiar nie tylko handlowy, ale także poznawczy. Gromadzi bowiem zespół przedmiotów rzemiosła i sztuki o wysokich walorach artystycznych, który z przyjemnością się ogląda i który dla wielu może stanowić ciekawą inspirację. Także poznawczą. Więcej: http://www.sda.pl/oferta-galeryjna,3,pl.html

Tagi: