Międzynarodowa konferencja "Modernizm w Europie - modernizm w Gdyni"

Miasto Gdynia w dniach 20-22 października 2016 r. organizuje piątą międzynarodową konferencję z cyklu "Modernizm w Europie – modernizm w Gdyni: Architektura XX w. - ochrona - konserwacja".

Konferencja będzie okazją do przeglądu stanu badań nad architekturą modernizmu powstałą w XX wieku i będzie umożliwiała omówienie aktualnych problemów ochrony i konserwacji architektury modernistycznej, w tym z okresu powojennego.

Terminy:

1 kwietnia 2016 r. termin nadsyłania zgłoszeń referatów wraz ze streszczeniami

1 maja 2016 r. początek rejestracji słuchaczy

1 czerwca 2016 r. powiadomienie o zakwalifikowaniu referatów na konferencję

15 września 2016 r. termin nadsyłania zakwalifikowanych referatów

31 września 2016 r. zakończenie przyjmowania zgłoszeń słuchaczy

20-22 października 2016 r. konferencja

Zasady udziału w konferencji: Udział w konferencji jest bezpłatny. Organizatorzy nie pokrywają kosztów podróży i pobytu w Gdyni. Informacja dla potencjalnych referentów: Zgłoszenia referatów dotyczących zagadnień związanych z tematyką konferencji, do tej pory niepublikowanych, przyjmowane są na formularzu. Do formularza należy dołączyć streszczenie w języku polskim i angielskim o objętości około 3 tys. znaków oraz informację o autorze z wykazem najważniejszych dokonań naukowych i zawodowych. Decyzja o przyjęciu referatu do wygłoszenia w czasie sesji zostanie przekazana zgłaszającemu zgodnie z harmonogramem.

Formularz zgłoszeniowy

Informacja dla słuchaczy: Konieczne jest zgłoszenie chęci uczestnictwa na formularzu dostępnym na stronie organizatora. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy będą potwierdzali przyjęcie zgłoszenia. Pobierz

Chcesz być na bieząco z informacjami ze świata historii? Jesteśmy na facebooku polnocnej.tv. Szukaj nas na Twitterze oraz wyślij nam maila. 

Tagi: