Zakręć się z AmberSky w stylu lat 50!

Lipcowy wieczór, rock and roll, sukienki w groszki, czyli wakacyjny klimat murowany! W sobotę, 30 lipca, AmberSky zaprasza na najbardziej zakręconą potańcówkę w Gdańsku.
 
Do dyspozycji wszystkich chętnych tancerzy już od godziny 16.00 będzie wygodny podest na Wyspie Spichrzów. Pod gołym niebem, nad Motławą, zabrzmi swing, boogie woogie i rock and roll.
 
– Zauważyliśmy, że gościom spędzającym czas w strefie relaksu przy Kole Widokowym AmberSky udziela się nastrój wakacji i wiele osób spontanicznie zaczyna tańczyć do muzyki, którą słychać w tle. Dlatego w włączając się w uroczystości otwarciem Jarmarku św. Dominika postanowiliśmy przygotować niespodziankę: potańcówkę w stylu lat pięćdziesiątych – mówi Anna Kowalska z firmy SkyWheels Poland. – Zapraszamy do wspólnej zabawy, a wszystkich, którzy dodatkowo wczują się w rockandrollowy klimat, chętnie nagrodzimy za udane stylizacje – dodaje Kowalska.
 
Ubierz groszki
 
Każdy, kto przyjdzie potańczyć w sobotę, 30 lipca, a swoim strojem nawiąże do stylu lat pięćdziesiątych, otrzyma 10 procent zniżki na przejażdżkę gdańskim Kołem Widokowym AmberSky. Jak to zrobić? Wystarczy nawet drobny, ale charakterystyczny element garderoby: kokardy, groszki, rozkloszowane tiulowe spódnice, szelki u panów i czerwone usta u pań. Uczestnicy potańcówki będą mogli również tego wieczoru zamienić każdy bilet AmberSky na darmowy popcorn.
 
Baw się razem z nami
 
Zabawę nakręcać będzie 5 osobowy zespół taneczny, który o każdej pełnej godzinie będzie prezentować na zmianę pokazy i animacje taneczne. Przewidziano także warsztaty tańca i konkursy dla wszystkich chętnych. Wstęp wolny.
 

Chcesz być na bieząco z informacjami ze świata historii? Jesteśmy na facebooku polnocnej.tv. Szukaj nas na Twitterze oraz wyślij nam maila. 

Tagi: