Niezwykłe prezenty w elbląskim muzeum

To się nazywa profesjonalizm! Muzeum Archeologiczno Historyczne zaprasza przed świętami do odwiedzenia muzealnego sklepiku i zakupu idealnych na prezent, historycznych gadgetów, oraz niezwykłej kolekcji kopii zabytkowej biżuterii. Trzeba przyznać, że wygląda to niezwykle efektownie zwłaszcza na zdjęciach  wykonanych przez zawodowca

Według muzealników, oferowanych drobiazgów nikt nie znajdzie w żadnym centrum handlowym. Pozwa tym zakupy w muzeum ze względu na panującą tutaj ciszę działają zawsze kojąco.Ostatni przedświąteczny weekend przed nami. Kto jeszcze nie zaopatrzył się w prezenty, a do tego nie lubi tłumów w centrach handlowych, zapraszamy na zakupy do Muzeum, gdzie cisza i spokój zadziałają kojąco. 

Nawiasem mówiąc, okres przedświąteczny to dobry moment aby w poszukiwaniu niebanalnego prezentu odwiedzić nie tylko muzeum w Elblągu, ale także inne placówki muzealne. W zasadzie wszystkie mają dziś na sprzedaż ciekawe wydawnictwa, gadgety i precjoza.

(red) BG fot: fb Muzeum Historyczno Archeologicznego w Elblągu

Chcesz być na bieząco z informacjami ze świata historii? Jesteśmy na facebooku polnocnej.tv. Szukaj nas na Twitterze oraz wyślij nam maila. 

Tagi: