Biuro Miejskiego Konserwatora Zabytków zaprasza wolontariuszy!

Biuro Miejskiego Konserwatora Zabytków zaprasza zainteresowane osoby do pomocy podczas obrad 6. międzynarodowej konferencji naukowej „Modernizm w Europie – modernizm w Gdyni”, która odbędzie się w dniach 24-26 maja 2018 r. w Centrum Konferencyjnym Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni. 
 
Jeżeli chcesz zdobyć cenne doświadczenie i odkryć tajniki organizacji dużego wydarzenia „od kuchni”, jeżeli jesteś osobą odpowiedzialną, samodzielną i gotową do podejmowania działania – szukamy właśnie Ciebie! 
 
Zależy nam na osobach dyspozycyjnych w przeddzień konferencji, podczas obrad oraz sobotniego spaceru, w dniach 23-26 maja br. Szczegółowych informacji udziela Biuro Miejskiego Konserwatora Zabytków w Gdyni (zabytki@gdynia.pl, tel. 58 668 83 43). Więcej o konferencji: www.gdynia.pl/modernizm
 
Na zgłoszenia czekamy do 18 maja br. Napisz parę słów o sobie na zabytki@gdynia.pl i bądź częścią zespołu międzynarodowej konferencji!

Chcesz być na bieząco z informacjami ze świata historii? Jesteśmy na facebooku polnocnej.tv. Szukaj nas na Twitterze oraz wyślij nam maila. 

Tagi: