Walka rycerzy na Wejherowskim Boxing Show - jest nowa data!

wejherowski boxing show

7 grudnia na drugim Wejherowskim Boxing Show odbędzie się walka w formule Profesjonalnych Walk Rycerskich. Na przeciwko siebie staną Piotr Celej i Sylwester Koper. Będzie to ich rewanż za starcie w Giżycku w ubierłym roku.

Obaj zawodnicy się przyjaźnią, ale jak zapowiadają nie bedzie się to liczyło w ringu. W ostatnim starciu tej dwójki, w lutym 2017 roku w Giżycku górą był Celej, ale teraz może się to zmienić. Pojedynek będzie bowiem toczony w szerokim catchweighcie. Koper wniesie na ring bowiem około 100 kilogramów masy bez zbroi, zaś Celej zredukował się do 75 kilogramów. Czy zdecyduje siła byłego gracza ekstraligi rugby czy też szybkość bardziej doświadczonego Piotra? Wszystko rozstrzygnie się 7 grudnia na hali "Elektryka" w Wejherowie. 

GNG Medieval Piotr Celej vs Sylwester Koper

 

GNG Medieval Piotr Celej vs Sylwester KopeChcesz być na bieząco z informacjami ze świata historii? Jesteśmy na facebooku polnocnej.tv. Szukaj nas na Twitterze oraz wyślij nam maila

Chcesz być na bieząco z informacjami ze świata historii? Jesteśmy na facebooku polnocnej.tv. Szukaj nas na Twitterze oraz wyślij nam maila. 

Tagi: