Dzień Dziecka w Muzeum Gdańska

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, 1 czerwca br., Muzeum Gdańska zaprasza wszystkie dzieci do wzięcia udziału w niedopłatnym spotkaniu online na platformie Microsoft Teams z Panienką z okienka, straszliwą piratką, dawnym gdańskim chirurgiem oraz szlachetną patrycjuszką.

Mimo dzielących te postacie stuleci w nadzwyczajny, magiczny sposób spotkają się w jednym miejscu, by porozmawiać o swoich codziennych doświadczeniach i nadzwyczajnych przeżyciach. Wszystko co chcielibyście wiedzieć o życiu w dawnym Gdańsku, ale nie mieliście okazji o to zapytać, odnajdziecie podczas naszego wirtualnego spotkania: rozmowa odbywać się będzie na żywo! XVI-wieczne ploteczki, XVII-wieczne nowinki ze świata mody, czy może XVIII-wieczne osiągnięcia naukowe, nieważne, co Was interesuje, tu możemy porozmawiać na każdy temat.

Wystarczy 1 czerwca (wtorek) w godzinach 11.00–14.00 wskoczyć do okienka Microsoft Teams. Wrota czasu będę aktywne tylko przez trzy godziny! Bez zapisów, bez dodatkowych opłat, bez specjalnych przygotowań. Wystarczy jeden klik i dołączasz na swoim komputerze lub w aplikacji mobilnej.

Dzień Dziecka z Muzeum Gdańska

  • Kiedy: 1 czerwca 2021 (wtorek), godz. 11:00-14:00
  • Udział: bezpłatny / aplikacja MS Teams   

Info/foto/Muzeum Gdańska 

Chcesz być na bieząco z informacjami ze świata historii? Jesteśmy na facebooku polnocnej.tv. Szukaj nas na Twitterze oraz wyślij nam maila. 

Tagi: