Jan Adamski mówi jak trzeba się ubierać

Jan Adamski znowu błyszczy! Kilka dni temu razem ze sławnym pomorskim salonem mody Bonus MG ze Skórcza, zaprezentował kolejną kolekcję garniturów, będących wyznacznikiem tego co najbardziej eleganckie w męskiej modzie tego sezonu.

Jan Adamski to autorytet w dziedzinie mody formalnej, bloger i projektant. Zasłużył się dla kilku znamienitych polskich marek, a teraz znów użył swojej wiedzy i doświadczenia w dziedzinie mody, czego owocem są nowe garnitury dla Bonus MG. Nowa kolekcja stawia głównie na funkcjonalność i wygodę. Nowe garnitury mają delikatniejszą linię ramion, podniesione pachy, czy lekko poszerzone nogawki spodni. Małe wypełnienie w ramionach podkreśla naturalną sylwetkę, podniesiona pacha daje większą swobodę ruchów, a szersze nogawki zapewniają większy komfort noszenia. Wszystko to sprawia że garnitur lepiej się układa i zapewnia większą wygodę przy użytkowaniu. Są to smaczki charakterystyczne dla mocno sartorialnych garniturów szytych na miarę, raczej nie spotykanych w ubraniach z wieszaka. To jest coś co daje dużą przewagę kolekcji Adamskiego nad konkurencją. Jest to doskonałe połączenie potrzeb polskiego klienta z bardzo subtelnymi eleganckimi detalami, na które w pierwszej chwili laik nie zwraca uwagi, a przy noszeniu się w nich zakochuje. Cała kolekcja łamie stereotyp, że garnitur jest niewygodny i nadaje się tylko na formalne okazje. Janowi Adamskiemu znów udało się dokonać skutecznej syntezy garniturów sartorialnych, z garniturami podobającymi się polskiemu odbiorcy. Jest to kolejna bardzo skuteczna próba przekonywania polskiego mężczyzny do mody formalnej światowych standardów.

Antoni Klimko

Chcesz być na bieząco z informacjami ze świata historii? Jesteśmy na facebooku polnocnej.tv. Szukaj nas na Twitterze oraz wyślij nam maila. 

Tagi: