Strona Muzeum Archeologicznego jak portal - tu rządzi nowoczesność

Trójmiejskie muzea przez ostatnie lata zrobiły milowy krok w kierunku komunikacji on-line. Facebook, Twitter i YouTube przestały być czarną magią. Teraz w nowych szatach pokazało się Muzeum Archeologiczne i są one... wyśmienite!

Nowa strona ma przejrzysty, kaflowy układ, zbliżony do portali internetowych. Pod dokonałą, pod względem wyszukiwarek, domeną www.archeologia.pl kryje się teraz nowoczesna strona. Dowiemy się na niej wszystkiego o badaniach, godzinach otwarcia i oddziałach muzeum. Strona jest intuicujna i przejrzysta, ale to nie wszystko.

Szukasz praktyk lub chcesz być wolontariuszem? Wystarczy jednek klik i można znaleźć interesujące nas kwestie. Nowością na trójmiejskiej mapie muzeów jest dział zbiory on-line, gdzie zobaczymy wysokiej jakości zdjęcia badgesów - plakietek pielgrzymich, będących chlubą oddziału "Błękitny Lew." Udostępnianie w sieci zbiorów jest strzałem w "10", przydają się badaczom, historykom i rekostruktorom. Cóż wypada ściskać kciuki i życzyć "oby tak dalej". 

Chcesz być na bieząco z informacjami ze świata historii? Jesteśmy na facebooku polnocnej.tv. Szukaj nas na Twitterze oraz wyślij nam maila. 
 

 

 

Tagi: