Wieczór zakochanych na Zamku w Malborku

Miłość wplata się w bieg historii od zarania dziejów. 13 lutego (sobota) Muzeum Zamkowe w Malborku zaprasza na wieczór zakochanych - Śladami motywów miłosnych, podczas nocnego zwiedzania zamku.

Tego wieczoru otworzone będą podwoje jednego z największych zachowanych zespołów gotyckiej architektury na świecie. Pod osłoną granatu nieba podążycie śladem miłosnej symboliki w wielkim, dostojnym zamku. Pośród zamkowych, potężnych murów będziecie świadkami pojedynku dwóch mężów o serce tej jedynej, białogłowy – miłości życia. Podczas zwiedzania do wygrania atrakcyjne nagrody dla Dwojga, ufundowane przez sponsorów wydarzenia: Hotel Centrum Malbork, CITY Club, Barka Flisak oraz Spa Heldruk.

Moc wrażeń tylko w Wieczór Zakochanych! Zapraszamy w sobotę, 13 lutego 2016 roku. Początek wyprawy z przewodnikiem po zamku godz. 17.30. Bilety wstępu w cenie 50 PLN/ para i 25 PLN/ osoba od czwartku, 4 lutego 2016r. do nabycia w kasie Muzeum Zamkowego w Malborku oraz on-line na www.bilety.zamek.malbork.pl Liczba miejsc ograniczona.

/fot. B.L. Okońscy

Chcesz być na bieząco z informacjami ze świata historii? Jesteśmy na facebooku polnocnej.tv. Szukaj nas na Twitterze oraz wyślij nam maila. 

Tagi: