Finał eliminacji do pojedynkowej Rycerskiej Kadry Polski już na początku marca

W Centrum Dawnych Sztuk Walk odbędzie się finał eliminacji w walkach 1 vs 1. Zmierzą się ze sobą najlepsi rycerze sportowi w Polsce. 

Już 10 marca w zmaganiach wezmą udział zwycięzcy poprzednich dwóch turniejów (3 pierwsze miejsca), walki zostaną stoczone w formacie każdy z każdym. Trzem najlepszym zawodnikom (zawodniczkom) i jednemu zawodnikowi (zawodniczce) z konkurencji drzewca przypadnie zaszczyt reprezentowania Polski na mistrzostwach HMB i IMCF.

Wydarzenie na Facebooku znajduje się TUTAJ. Z pewnością na hali Centrum Dawnych Sztuk Walk nie zabraknie efektownych pojedynków. Szczególnie ciekawie prezentuje się triatlon męski - miecze ze sobą skrzyżują dwaj wicemistrzowie świata z 2017 roku federacji HMB (Robert i Krzysztof Szateccy) oraz dwóch mistrzów federacji IMCF (Grzegorz Krasowski i Marcin Waszkielis). 

Medalistką mistrzostw świata jest też Maja Olczak, która od wielu lat jest czołową zawodniczką na świecie. Zagrozić jej może m.in. wracająca do formy po kontuzji Kamila Henkelman. 

Drugi Turniej Do Kadry Polski w CDSW 2017/2018

Chcesz być na bieząco z informacjami ze świata historii? Jesteśmy na facebooku polnocnej.tv. Szukaj nas na Twitterze oraz wyślij nam maila. 

 

 

Tagi: