Agent JKM. Kryminalna gra po gdańskim Śródmieściu

W 1920 r. do Miasto Gdańsk przybył młody brytyjski porucznik John Horn. Stacjonował w koszarach artyleryjskich na ulicy Rybaki Górne. Pewnego wieczora wracał ze spotkania z kolegami zakwaterowanymi na ulicy Sadowej. Razem z kolegą weszli na Most Zielony i w pierwszej chwili nie zwrócili uwagi na grupkę ludzi, która rozmawiała na końcu mostu. Nagle padł strzał! John odruchowo sięgnął po pistolet, podobnie jego towarzysz. Pobiegli w kierunku zamieszania. Na miejscu znaleźli postrzelonego człowieka…

Tak zaczyna się Wasze zadanie!

8 i 9 września 2018 r. zapraszamy na grę miejską po gdańskim Śródmieściu. Uczestnicy wcielą się w rolę detektywów, których zadaniem będzie rozwikłanie kryminalnej zagadki związanej z brytyjskim agentem.

Startujemy o godzinie 11:00 na dziedzińcu Ratusza Głównego Miasta. Karty do gry wydajemy do 11:30. Na ukończenie zadań potrzeba około 1,5-2 godzin. Liczba kart ograniczona (60). Udział w grze jest bezpłatny.

Chcesz być na bieząco z informacjami ze świata historii? Jesteśmy na facebooku polnocnej.tv. Szukaj nas na Twitterze oraz wyślij nam maila. 

Tagi: