KS Rycerz wygrywa pierwszy turniej PLWR 2018/2019

Za nami pierwszy turniej nowego sezonu Polskiej Ligi Walk Rycerskich. Triumfował zespół obrońców tytułu, ale nie zabrakło wyrównanych starć. 

Pierwszy turniej pod Grunwaldem stał pod znakiem wyrównanych i zaciętych walk. Już starciach grupowych widać było, że nie ma "miękkiej gry". Ostatecznie jednak obrońcy tytułu z KS Rycerz potwierdzili swoją dominację. W walce finałowej łodzianie pokonali Warsaw Hunters. Był jednak moment, gdy to drużyna ze stolicy dominowała. Dopiero kilka agresywnych wejść Artura Patalasa, kapitana KSR, spowodowały, że łodzianie triumfowali. 

Trzecie miejsce przypadło Legendzie Północy. To mocny debiut, drużyna bowiem po raz pierwszy startuje w PLWR. W swoich szeregach ma jednak doświadczonych zawodników. Drużyna wystawiła też drugi skład, w którym u boku kilku "starych ligowców" swoje doświadczenie zdobywali młodzi fajterzy. Pierwszą czwórkę zamknęła drużyna Sierotek. 

Kolejny turniej już 12 października w Szczecinie. Wstęp jest wolny. 

OLSZTYN24: Jesień Średniowiecza 2018 na Polach Grunwaldzkich (2)

 

Chcesz być na bieząco z informacjami ze świata historii? Jesteśmy na facebooku polnocnej.tv. Szukaj nas na Twitterze oraz wyślij nam maila. 

Tagi: