Wojskowa Siła i Honor w Toruniu

Konferencja, Garnizon Toruń, UMK, www.polnocna.tv, strefahistorii.pl

To będzie z pewnością gratka dla wszystkich, którzy widzą swoje miejsce w historii wojskowości. W marcu przyszłego roku w Toruniu odbędzie się III Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Siły Zbrojne RP - Siła i Honor" o bardzo otwartej a zarazem interesującej formule.

Organizatorzy, czyli Wojskoznawcze Koło Naukowe UMK, Stowarzyszenie Historyczne "Garnizon Toruń" i Fundacja Historii Polskiej Broni Pancernej, zapraszają do wysyłania zgłoszeń prelegenckich oraz uczestnictwa w planowanej na 24 marca, III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Siły Zbrojne RP - Siła i Honor", która odbędzie się w współpracy z Wydział Nauk Historycznych UMK. Tegoroczna odsłona jest skupiona wokół szeroko rozumianej wojskowości i obronności II Rzeczpospolitej 1918-1939. Przewidziane są dwa panele: panel specjalistów i panel studencko-doktorski, do którego zgłosić może się każdy. Wygłoszenie odczytu w trakcie trwania konferencji, wiązać się będzie z publikacją w recenzowanej monografii naukowej. Koszt to 200 złotych - opłata za publikację, wyżywienie oraz dodatkowe benefity, o których szerzej wkrótce. Wejście na konferencję w charakterze słuchacza jest oczywiście bezpłatne. Więcej - już wkrótce na www.strefahistorii.pl.

(Red.) fot UMK

Chcesz być na bieząco z informacjami ze świata historii? Jesteśmy na facebooku polnocnej.tv. Szukaj nas na Twitterze oraz wyślij nam maila. 

Tagi: