Bar Zacisze - ostatnia pomidorówka z Północną.TV i Pewex.pl

To już koniec. Ponad 100 lat historii. Prawie cztery dekady w jednych rękach. Bar Zacisze, będący kultowym reliktem PRL, kończy działalność w obecnym formacie. Nie można było tego tak zostawić... O godzinie 14.30 Historycy Bartosz Gondek, oraz Marek Kozłow i Północna.TV zapraszają na Ostatnią Pomidorówkę w Barze Zacisze.
Wydajemy ją do 17, albo do wyczerpania zapasów)
W międzyczasie w Zaciszu pojawiają się prawdziwi giganci światowego internetu, czyli grupa Monster Media, twórcy serwisów Demotywatory, JoeMonster.orgMistrzowie.org czy Stylowi.pl, oraz oczywiście Pewex.pl. Prywatnie miłośnicy i bywalcy Baru Zacisze, którzy zapraszają na wspólne "Pożegnanie PRL-u w Barze Zacisze - ostatnia PRYWATKA!"
W programie bigos, rzeczona galareta i nie tylko, a grać będzie DJ Drwal Drągal. Wiele wskazuje na to, że dołączą do nas antyczni zmotoryzowani z Classic Cars Pruszcz Gdański. To nie koniec! Pod sklepem będzie stać imprezowa Nyska Pewexu - w pełni podświetlona z i barkiem w środku.

Zapraszamy w czwartek 30, go kwietnia! Zachęcamy także do przypomnienia sobie historii baru, o której opowiada reportaż zrealizowany przez Polnocna.TV.

REPORTAŻ Z PÓŁNOCNA.TV HISTORIA BARU -https://www.youtube.com/watch?v=Je72D2wZ_6M

Widzimy się 30 - go kwietnia!

Tagi: