Andrzej Soysal - inny świat marynarzy

Pomorska Oficyna Wydawniczo-Reklamowa Porta Mare i Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni serdecznie zapraszają na promocję książki Andrzeja Soysala zatytułowanej „Inny świat marynarzy”. Jest to książka poświęcona ludziom morza, którzy po zejściu ze statków z powodzeniem robili kariery na lądzie.

Muzeum Marynarki Wojennej zaprasza dziś (14 grudnia 2016 r) na godzinę 17, na promocję książki „Inny świat marynarzy” Andrzeja Soysala. Książka to czternaście życiorysów ludzi, którzy po zakończeniu swojej pracy i służby na morzu nie zakończyli swojej drogi życiowej na emeryturze, ale jeszcze chcieli służyć swoją pracą i aktywnością. Za młodzi na nic nie robienie, zostawali prezesami banków, politykami. Kpt. Erhard Szymroszczyk, który dowodził różnymi statkami na przestrzeni lat po przejściu na emeryturę został członkiem Bractwa Kurkowego.  Kpt. Andrzej Soysal jest najlepszym przykładem człowieka aktywnego. Po przejściu na emeryturę przeznaczył swój czas na pisanie książek, głównie o tematyce marynistycznej.

 

 

 

Chcesz być na bieząco z informacjami ze świata historii? Jesteśmy na facebooku polnocnej.tv. Szukaj nas na Twitterze oraz wyślij nam maila. 

Tagi: