Piękne auta rzadkie motocykle na Oldtimer Meeting Toruń

Toruń. Oldtimer Meeting, www.strefahistorii.pl, www.polnocna.tv, bartosz gonde

Potężny zbiór przedwojennych motocykli, w tym kolekcja polskich Sokołów. Przedwojenne samochody. Ciekawe youngtimery. 22 I 23 lutego miłośnicy zabytkowej motoryzacji z Polski spotkają się się już trzeci raz w Toruniu na Oldtimer Meeting Toruń 2020.

Oldtimer Meeting Toruń, organizowany jest w tak zwanym “martwym sezonie” na samochody zabytkowe I klasyki. Wybór terminu sprawił, że impreza cieszy się ogromnym powodzeniem, ponieważ dla miłośników zmotoryzwaonej klasyki jest odskocznią od zimowej codzienności. Jej organizatorami są zaś: Łukasz Gagałowicz, organizujący toruński Moto Bazar z grupą znajomych – entuzjastów starej motoryzacji.

- Postanowiliśmy pokazać jak najwięcej modeli przedwojennego Sokoła. Jeżeli dojdziemy do porozumienia z Muzeum Techniki, będzie komplet – mówi Arek Bosak, współorganizujący imprezę. - Na Oldtimer Meetingu pojawi się także warsztat ze starymi motocyklami Harley Davidson. Nie zabraknie także kultowych amerykańskich Indianów. Kolejne ciekawostki to “wyciągnięty ze stodoły” Fiat 508 w oryginalnym stanie zachowania, silnik lotniczy I replika samolotu łącznikowego I Jelcz z rajdu Paryż Dakar.

Poza tym – motocykle I samochody z różnych epok, oferta firm związanych z motoryzacją. Na imprezie pojawią się, w roli prowadzących, znani dziennikarze Tomasz Szczerbicki, Patryk Mikiciuk I Bartosz Gondek.

Wstęp - 10 zł. dzieci do lat dwunastu gratis. Zapraszamy w sobotę w godzinach 10,00 do 18,00 i w niedzielę od 10,00 do 17,00.

Chcesz być na bieząco z informacjami ze świata historii? Jesteśmy na facebooku polnocnej.tv. Szukaj nas na Twitterze oraz wyślij nam maila. 

Tagi: