Dwa wykłady w dwóch domach podcieniowych start już dziś

Dwa domy podcieniowe i dwa bardzo ciekawe wykłady, na które zapraszają Dom Wiedemanna w Pruszczu Gdańskim oraz Dyskusyjny Klub Książki Historycznej. 

W Domu Wiedemanna w Pruszczu Gdańskim pomału żegnamy się z wystawą "Architektura niechciana...", która opowiada o perłach architektury dwóch totalizmów na terenie Pruszcza Gdańskiego i powiatu. Do końca tygodnia można oglądać wystawę, a już dziś o godzinie 18:00 Marek Kozłow wygłosi wykład, będący ciekawym uzupełnieniem historyczno-kulturowego fenomenu tego okresu.

Dzień później o godzinie 17:00 w domu podcieniowym w Miłocinie zachęcamy do wysłuchania wykładu dr. hab. Radosława Biskupa "Kościół w Państwie Krzyżackim", który odbędzie się w ramach historycznego cyklu "Dyskusje w podcieniu".
 
A już od 14 października zapraszamy do Domu Wiedemanna na kameralną wystawę malarstwa i rysunku Leona Wyczółkowskiego, więcej szczegółów wkrótce.
(Red.) B
 

Chcesz być na bieząco z informacjami ze świata historii? Jesteśmy na facebooku polnocnej.tv. Szukaj nas na Twitterze oraz wyślij nam maila. 

Tagi: